Airbus A320neo od iniBuilds trafił do bety SU15

Autor:

Już jutro wydany ma zostać Sim Update 15. W miniony weekend opublikowana została kolejna wersja beta aktualizacji i – zgodnie z zapowiedziami – trafił do niej zapowiadany od kilku miesięcy nowy defaultowy Airbus A320neo od iniBuilds.

Przypomnijmy, że Airbus A320neo miał trafić do Microsoft Flight Simulatora 2020 już kilka miesięcy temu. Jednak – jak przyznali twórcy – ze względu na duże problemy w stabilności, postanowiono wycofać go z bety i przesunąć jego wydanie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Decyzja ta zbiegła się z ujawnieniem przez jednego z programistów FlyByWire informacji o tym, że rozwijany przez iniBuilds samolot zawiera fragmenty kodu skopiowanego od FlyByWire.

Z pierwszych doniesień ze strony użytkowników wersji beta wynika, że na ten moment występują poważne problemy z działaniem przechwytywania przez samolot ścieżki ILS.

Nowy Airbus A320neo ma być dodany do Microsoft Flight Simulatora 2020 jako darmowy samolot, który jednak nie zastąpi dotychczasowego defaultowego A20N i obie maszyny będą dostępne równolegle.

Fot. alirayzaw/forums.flightsimulator.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień