Embraer 175 od FlightSim Studio dostał dodatkową aktualizację

Autor:

Zgodnie z udostępnionym przez FlightSim Studio planem, early accessowy Embraer 175 powinien dostać update dopiero 24 stycznia. Zdecydowano jednak o wypuszczeniu dodatkowej, przyspieszonej aktualizacji.

W wypuszczonej we wtorek (17 stycznia) wersji 0.9.1 poprawiono szereg błędów – wśród nich m.in. znalazły się poprawki dot. pokazywania kursu LNAV na HSI, oświetlenia, działania źle animowanych przełączników w kabinie, animacji obracania się silnika nr 2, czy przechwytywania ILS przez autopilota. Ponadto poprawione zostało działanie systemów oraz wyświetlania informacji na MFD oraz na EICAS.

Od teraz w tablecie można ustawić cold and dark jako stan początkowy samolotu, a także jest już dostępna opcja ustawiania wagi samolotu, niezależna od defaultowej funkcji symulatora. Ponadto zaimplementowano realistyczny proces uruchamiania się ekranów IESS oraz PFD.

Wypuszczenie kolejnej aktualizacji zaplanowane jest na 24 stycznia. Ma ona zawierać m.in. opcję kalibracji sprzętowej przepustnicy oraz poprawki systemu presuryzacji. Znaczna większość zgłoszeń błędów (60%), które otrzymało od użytkowników FlightSim Studio dotyczy kwestii ogólnego działania E-175, natomiast kolejne 30% – to błędy dotyczące działania ciągu i przepustnicy.

Udostępnień