FlightSim Studio zapowiada nowego Tecnama

Autor:

FlightSim Studio zapowiedziało wypuszczenie kolejnego samolotu – będzie to Tecnam P2012 Traveller. Co ciekawe, maszyna ma trafić również na konsole Xbox.

– Z radością ogłaszamy nasze oficjalne partnerstwo z Alpen Air, renomowaną linią lotniczą z siedzibą w Augsburgu w Niemczech. Razem pilnie pracujemy nad rozbudowaną rekonstrukcją P2012 dla Microsoft Flight Simulatora – pisze FSS.

Dzięki współpracy z Alpen Air deweloperzy z FlightSim Studio mają dostęp do prawdziwego samolotu, co ma pozwolić na dokładniejszego jego odwzorowanie.

Samolot ma zaoferować użytkownikom pięć konfiguracji kabiny – Airline, Combi, Medevac, Cargo oraz Skydive. W kokpicie znajdzie się Garmin G1000. Ponadto deweloper deklaruje, że maszyna zostanie wyposażona w zaawansowane systemy elektronicznej kontroli silnikiem, a także systemy elektryczne.

Tecnam P2012 ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Tecnam P2012 Traveller to dwusilnikowa maszyna mogąca przewieźć maksymalnie do dziewięciu pasażerów. Maszyna ta jest znana z bardzo dobrych osiągów, wszechstronności oraz oszczędności paliwa.

Trailer:

Fot. flightsim-studio.com


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień