G39 Griffin dodany do Marketplace’u na Xboxie

Autor:

Dodany tydzień temu do pecetowej wersji wbudowanego w Microsoft Flight Simulatora sklepu G39 Griffin trafił również do Xboxowej oferty. Najnowsza aktualizacja Marketplace’u to jednak przede wszystkim poprawki już wcześniej dostępnych samolotów i scenerii.

Przypomnijmy, że studiem odpowiedzialnym za wypuszczenie Griffina jest Deimos Inc. Wtedy samolot został wyceniony na 114,99 złotych. W najnowszej aktualizacji sklepu do oferty trafiło też sześć lotnisk oraz poprawki nocnego wyglądu dwóch miast.

Znacznie lepiej piątkowy update Marketplace’u wygląda pod kątem aktualizacji – zaktualizowano aż 10 samolotów – w tym m.in. Cessnę 414AW Chancellor od Flysimware, Eurofightera Typhoona od CJ Simulations, czy PC-12 od Carenado. Wśród poprawionych lotnisk znalazły się np. Madryd (LEMD) od Dreamscenery, Malmö (ESMS) od Orbxu, czy Zagrzeb (LDZA) od Drazena Matlekocia.

Aktualnie trwają beta testy nowego update’u Micrrosoft Flight Simulatora. Betatesterzy donoszą, że aktualizacja znacząco poprawia wydajność symulatora podczas lotów defaultowym A310.

Fot. flightsimulator.com

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator · PC · Xbox
Udostępnień