Jakie lotniska poprawiono w World Update 14?

Autor:

Sześć lotnisk zostało ręcznie wymodelowanych w ramach najnowszej aktualizacji MSFS-a 2020 – World Update 14. Sprawdziliśmy, których dokładnie miejsc to dotyczy.

Poprawione zostały następujące lotniska: w Karlowych Warach w Czechach (LKKV), Poprad-Tatry (LZTT) na Słowacji, Pécs-Pogány (LHPP) na Węgrzech, lotnisko w Zagorju ob Savi (LJZA) w Słowenii, w Rijece w Chorwacji (LDRI) oraz lotnisko Prijedor Urije (LQPD) w Bośni i Hercegowinie. Za ich stworzenie odpowiedzialne jest studio Gaya Simulations.

Pierwsze doniesienia mówią, że aktualizacja zepsuła wygląd płatnych wersji wspomnianych lotnisk – problem na pewno dotyczy lotniska w Popradzie. Należy jednak pamiętać, aby w symulatorze odinstalować powtarzające się scenerie.

Ponadto aktualizacja wprowadza nowe zdjęcia satelitarne dla poprawionego regionu, 103 wymodelowane charakterystyczne obiekty (takie jak mosty, zamki, czy kościoły), a także wymodelowano 10 miast. Nasze pierwsze testy pokazały, że Praga została naprawdę świetnie zrobiona, w przeciwieństwie choćby do Splitu, w którym słynny pałac Dioklecjana został pozbawiony choćby dzwonnic, w tym tej najsłynniejszej będącej częścią katedry, mieszczącej się w dawnym mauzoleum rzymskiego cesarza. Jedynym dobrze widocznym z powietrza obiektem w mieście jest stadion Hajduka Split. Co ciekawe, Dubrownik wygląda za to naprawdę nieźle. Dobre wrażenie robi również słowacka strona Tatr.

Oficjalny trailer World Update’u 14:

Fot. flightsimulator.com


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień