MSFS: zauważalny wysyp samolotów-portów z FSX

Autor:

W serwisie Flightsim.to pojawiło się ostatnio kilka darmowych samolotów do Microsoft Flight Simulatora 2020. Niestety, są to tzw. porty z symulatora poprzedniej generacji, czyli Microsoft Flight Simulatora X.

Kilkanaście dni temu do biblioteki Flightsim.to trafił Airbus A380-800. Do MSFS-a 2020 przeniesiony został jedynie model zewnętrzny, wewnątrz został użyty defaultowy kokpit Airbusa A320. Osobno dostępny jest pakiet malowań, przygotowany został również profil Simbriefa.

Link:
https://pl.flightsim.to/file/66705/fsx-port-a380-800

Innym darmowym samolotem, który niedawno został udostępniony jest przeniesiony z FSX-a A-10 Thunderbolt II od IRIS. Model zewnętrzny został wzbogacony o nowe, dostępne w MSFS-ie 2020 efekty (m.in. dotyczy to oświetlenia), zaś w samolocie znajdziemy takie funkcje jak otwierana owiewka, drabina, czy też animowany system tankowania w powietrzu. Niestety, wskaźniki w kokpicie są jedynie częściowo funkcjonalne.

Link:
https://pl.flightsim.to/file/67353/iris-a-10-thunderbolt-ii-full-aircraft-partial-native-conversion

Najnowszym darmowym samolotem, który również został przeniesiony z Microsoft Flight Simulatora X, jest Boeing 707-320B/C/adv. Samolot korzysta z kokpitu Boeinga 747, nie działa w nim część animacji zewnętrznych, brakuje świateł, jak również występują problemy z działaniem przepustnicy.

Link:
https://pl.flightsim.to/file/67316/boeing-707-320b-c-adv-fsx-port

Korzystacie z samolotów przeniesionych z wcześniejszych generacji symulatorów? Jeśli tak i jest wśród tych maszyn coś godnego polecenia, dajcie znać w komentarzach!

Fot. Flightsim.to


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień