PMDG pokazuje B777 z zewnątrz

Autor:

Podczas Świąt Bożego Narodzenia PMDG pokazało kilka nowych screenów Boeinga 777. Wreszcie samolot możemy zobaczyć z zewnątrz.

Na opublikowanych screenach pokazano dziób samolotu oraz jego ogon – szef PMDG Robert Randazzo zwraca uwagę przede wszystkim na charakterystyczny wygląd szyb kokpitu, które dzięki zastosowanym materiałom w specyficzny sposób załamują światło. Warto też zwrócić uwagę na wygląd nitów oraz łączeń poszczególnych elementów.

– Szwy panelu oraz nity płaskie i standardowe wyróżniają się, nadając powierzchniom prawdziwie trójwymiarowy wygląd, który widać po lakierze, który różni się nieco na powierzchni włókna węglowego w porównaniu do powierzchni aluminiowych w innych miejscach konstrukcji ogona – mówi Randazzo.

PMDG deklaruje, że testowana wersja B777 charakteryzuje się wydajnością na poziomie Boeingów 737.

– Jak zawsze – zespół programistów włożył ogromny wysiłek, aby zapewnić efektywne zarządzanie zasobami pamięci i kodu w celu zachowania wydajności. Ćwierć wieku projektowania produktów dla platform, które miały poważnie ograniczoną liczbę procesorów, dało nam więcej niż tylko umiejętności w zakresie jednoczesnej maksymalizacji symulacji i wydajności – i to naprawdę sprawdza się w wysoce zautomatyzowanym modelu 777 typu fly-by-wire – dodaje Randazzo.

Choć PMDG jest zadowolone z przebiegu beta testów B777, to na ten moment nie została ujawniona jeszcze data premiery.

Fot. PMDG


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień