PMDG ujawniło datę premiery Boeinga 777

Autor:

Boeing 777 od PMDG ma trafić do sprzedaży 25 czerwca 2024 r. Twórcy zastrzegają jednak, że premiera może zostać opóźniona w przypadku niespodziewanych problemów.

W przypadku ujawnienia się na ostatniej prostej niespodziewanych problemów data premiery może zostać przesunięta na 30 czerwca.

– Linia produktów zostanie ostatecznie powiększona i obejmie samoloty 777F, 777-200ER i 777-200LR, każdy jako odrębny produkt, dzięki czemu fani 777 będą mogli kupić tylko te elementy floty, które ich interesują. W pełni spodziewamy się, że PMDG 777 przekroczy oczekiwania zagorzałych miłośników symulacji i zwykłych amatorów symulacji, oferując mocny wizualny blask połączony z najwyższym poziomem symulacji technicznej dostępnym dla Microsoft Flight Simulator – napisał Robert Randazzo z PMDG.

Do B777 ma trafić znacznie ulepszony tablet, do którego dołożono nowe funkcjonalności dostosowane do obsługi tego samolotu.

– Dokładnie modelowana symulacja zużycia opon oparta na rzeczywistych specyfikacjach producenta spowoduje, że opony Twojego samolotu będą się zużywać w zależności od rodzaju lotu i hamowania, jakiego regularnie doświadczają Twoje opony. Długie dystanse kołowania mogą być tak samo szkodliwe dla trwałości opon, jak na przykład gwałtowne hamowanie, a wszystko to jest uwzględnione. – dodaje Randazzo.

Po raz pierwszy samolot PMDG otrzyma pełną, szczegółową kabinę pasażerską, do której będzie można przejść przez otwierane drzwi do kokpitu.

Na ten moment nie ujawniono ceny Boeinga 777 od PMDG. Kilka tygodni po premierze maszyna trafi do wewnętrznego sklepu MSFS-a, tzw. Marketplace’u.

Fot. pmdg.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień