Po aktualizacji AAU2 w niektórych samolotach występuje problem z PFD

Autor:

Po czwartkowej aktualizacji Aircraft & Avionics Update 02 na oficjalnym forum Microsoft Flight Simulatora pojawiły się doniesienia o problemach z ekranami PFD w kilku samolotach. Chodzi o białą ramkę widoczną na wyświetlaczu.

Problem najprawdopodobniej występuje po przełączeniu się między różnymi kamerami. Użytkownicy forum MSFS-a zgłaszają ten błąd w takich samolotach jak Boeing 737 od PMDG, A320 od Fenixa, w defaultowym TBM 930 oraz Vision Jet V2 od Flight FX.

– W przypadku wersji 1.33.7.0 nasi wewnętrzni testerzy nie byli w stanie odtworzyć problemu z białą ramką, wykonując te same czynności na tym samym sprzęcie, które wcześniej skutkowało pojawieniem się białej kropki w poprzednich wersjach beta AAU_02. Na podstawie wyników testów wstępnie oznaczono problem jako rozwiązany, oczekując na potwierdzenie od publicznych testerów – informuje Asobo.

Studio przyznaje, że problem jednak nie został całkowicie wyeliminowany, co potwierdzają zgłoszenia użytkowników po wydaniu wersji stabilnej aktualizacji.

– Niektórzy pomocni testerzy opublikowali szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak wyświetlić ramkę, co jest dla nas niezwykle przydatne – dodaje Asobo.

A czy Wy zauważyliście jeszcze jakieś inne problemy po aktualizacji? Jak u Was wygląda sytuacja z wydajnością? Jest lepiej, czy gorzej? Dajcie znać w komentarzach!

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień