Self Loading Cargo otrzymało dużą aktualizację

Autor:

Niemalże po trzech latach ciszy jedna z aplikacji poprawiających imersję lotów pasażerskich w Microsoft Flight Simulatorze – Self Loading Cargo – otrzymała dużą aktualizację. Wprowadzono wiele ciekawych zmian, w tym m.in. sterowanie aplikacją poprzez system rozpoznawania mowy.

Self Loading Cargo otrzymało całkowicie nowy interfejs. Za jego pośrednictwem użytkownik może prowadzić komunikację z załogą, obsługą naziemną, czy też z pasażerami. Dzieje się to za sprawą komunikatów głosowych generowanych dynamicznie na podstawie aktualnie prowadzonego lotu. Nie zabrakło również symulacji zachowań pasażerów nie tylko podczas lotu, ale również podczas odprawy i boardingu. Od tego jak przebiegnie lot oraz od reakcji użytkownika na potrzeby pasażerów zależy poziom ich zadowolenia.

Aktualizacje Self Loading Cargo mają teraz pojawiać się już regularnie i często. Kolejne funkcje – m.in. interakcje między pasażerami, przypadki medyczne, czy scenariusze awaryjne – mają trafić do aplikacji na początku IV kwartału tego roku.

Self Loading Cargo jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej selfloadingcargo.com i kosztuje 16,99 funtów brytyjskich.

Fot. selfloadingcargo.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień