Tablet w Boeingach od PMDG już jest. Sprawdź, jak go włączyć!

Autor:

Długo oczekiwana aktualizacja wprowadzająca do Boeingów 737 od PMDG tablet, jest już dostępna. Update został opublikowany minionej nocy i można go pobrać za pomocą aplikacji PMDG Operations Center.

Obecnie na tablecie zainstalowane są aplikacje z podstawowymi funkcjonalnościami – takimi jak integracja samolotu z SimBriefem, implementacja map dostarczanych przez Navigraph oraz kalkulator osiągów samolotu przy starcie i lądowaniu. Niedługo pojawić mają się kolejne funkcje – głównie chodzi o ustawienia, które aktualnie są dostępne wyłącznie z poziomu FMC.

– Rozpoczęliśmy także współpracę z kilkoma zewnętrznymi programistami, aby zapewnić bezpośredni dostęp do ich aplikacji bezpośrednio z poziomu PMDG Universal Flight Tablet. Umożliwi to naprawdę dobrą integrację z aplikacjami i narzędziami — wszystko bezpośrednio z poziomu tabletu, bez zakłócania realizmu i bez konieczności zarządzania 20 wyskakującymi ekranami na całym pulpicie – mówi Robert Randazzo.

Jeśli chodzi o Xboxa, to nowa wersja Boeingów PMDG została przekazana Microsoftowi i aktualnie rozpoczął się proces jej zatwierdzania, który jest konieczny do zamieszczenia w wewnętrznym sklepie MSFS-a.

Aby tablet pojawił się w kokpicie, po instalacji aktualizacji należy w FMC przejść do ustawień (PMDG Setup/Aircraft/Equipment – strona 16) i tam włączyć EFB.

Fot. PMDG


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień