Twin Otter od Aerosoftu wycofany ze sprzedaży. Będzie nowa wersja tego samolotu?

Autor:

Aerosoft wycofał ze sprzedaży jeden ze swoich MSFS-owych samolotów. Chodzi o Twin Ottera. Informacje na ten temat przekazał anglojęzyczny portal msfsaddons.com.

De Havilland Canada DHC-6 Twin Otter został wycofany ze wszystkich platform sprzedażowych. Jak tłumaczy Aerosoft, samolot ten ma powrócić na rynek w ramach innego projektu, o którym na razie nie ma żadnych informacji. Niedługo – tj. za kilka tygodni – sytuacja ma się wyjaśnić. Deweloper zapewnia przy tym, że obecni posiadacze Twin Ottera nie będą poszkodowani.

Wiele wskazuje na to, że Twin Otter dostanie dużą aktualizację (lub też całkowicie nową wersję). Być może oznacza to, że twórca DHC-6 dla Microsoft Flight Simulatora – Hans Hartmann – zakończył już pracę nad ATR-em i może zająć się poprawianiem poprzednich swoich projektów. Już od dawna pojawiają się bowiem głosy, że ten samolot powinien zostać znacząco poprawiony. Od momentu premiery maszyny w MSFS pojawiało się sporo narzekań m.in. na model lotu aerosoftowego Twin Ottera.

Fot. Aerosoft/Facebook

Udostępnień