We wrześniu kolejny Sim Update. Opublikowano „mapę drogową”

Autor:

Znamy datę kolejnej aktualizacji Sim Update dla Microsoft Flight Simulatora 2020. Zgodnie z planem ma ona zostać udostępniona w drugiej połowie września. Na stronie MSFS-a udostępniono właśnie zaktualizowany plan rozwoju symulatora.

Nowy plan rozwoju sima obejmuje okres od lipca do października. Co ciekawe, w każdym z miesięcy objętych nową mapą drogową znalazła się premiera nowego samolotu z serii Local Legend. Niestety, nie znalazła się w niej wzmianka na temat nowej maszyny z serii Expert Series.

Pod koniec bieżącego miesiąca – 25 lipca – udostępniony zostanie World Update 14. Na ten moment nie wiadomo, jaki dokładnie region zostanie objęty tą aktualizacją. Tego samego dnia zadebiutuje nowy samolot z serii Local Legend – na ten moment również nie ujawniono, co to będzie za maszyna.

Na sierpień z kolei zaplanowano wydanie czwartej aktualizacji City Update. Użytkownicy będą mogli pobrać ją 23 sierpnia. Tego samego dnia do sprzedaży ma trafić kolejny samolot z serii Local Legend.

21 września opublikowany ma zostać Sim Update 13. Tego samego dnia udostępniona ma zostać następna, trzynasta już „lokalna legenda”.

World Update 15 oraz czternasty samolot z serii Local Legend zostaną udostępnione 24 października.

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień