A jednak! Pod wpływem krytyki twórcy BeyondATC obniżają ceny!

Autor:

Po tym jak twórcy aplikacji BeyondATC opublikowali cennik swojej aplikacji do obsługi zaawansowanej kontroli ruchu lotniczego w Microsoft Flight Simulatorze, spotkała ich duża krytyka ze strony społeczności. Wiele osób uważało, że ceny są zbyt wysokie. Deweloperzy się ugięli i właśnie zaprezentowali nowy cennik.

Ceny są niższe i to naprawdę sporo. Zmienił się też sposób rozliczania głosów premium – teraz opłata będzie zależeć od liczby znaków (ze spacjami) wygenerowanego przez Beyond ATC tekstu, a nie będzie wyceniana na podstawie jednostek czasu.

Aplikacja ma kosztować 29,99 USD, a nie – jak ogłoszono przed dwoma tygodniami – 59,99 USD. W tej cenie mamy otrzymać również dostęp do podstawowych głosów określanych jako Basic Voice Model (będzie to ponad 100 dobrej jakości głosów z wieloma akcentami – również polskim!) oraz 50 tysięcy darmowych znaków premium. Wygląda więc na to, że całkowicie zrezygnowano z głosów offline, które jako jedyne miały być wcześniej darmowe. Zostały one zastąpione wariantem Basic Voice Model, który wcześniej miały być opcją płatną, ale tańszą niż Premium Voice Model. W standardzie będzie też opcja „Push to talk”.

W przypadku Premium Voice Model oczywiście można dokupić dodatkowe znaki – pakiet 250 tysięcy znaków ma kosztować 9,99 dolarów i ma wystarczać na 15-20 lotów.

Zaktualizowano też testowe próbki głosów, które można posłuchać na stronie Beyond ATC.

Link:
https://www.beyondatc.net/pricing

Na ten moment data premiery Beyond ATC nie została jeszcze ujawniona.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień