A320 od Fenixa doczeka się aktualizacji

Autor:

Airbus A320 od Fenix Simulations już niedługo otrzyma aktualizację. Poprawione mają zostać m.in. model lotu, zachowanie samolotu podczas lądowania przy bocznym wietrze, czy w końcu wydajność.

– Aktualizacja V2 jest ogromnym przedsięwzięciem, podobnym pod względem ilości pracy do pierwotnego tworzenia maszyny. Zewnętrzny model silnika jest już w końcowej fazie przed przystąpieniem do testów i aktualnie pracujemy nad skrajnymi sytuacjami (jak np. zachowanie silnika przy temperaturze -30 stopni). Kontynuujemy ulepszanie modelu lotu i systemu fly-by-wire, koncentrując się na starcie i lądowaniu przy bocznym wietrze – czytamy na Discordzie Fenixa.

Jak zapewniają twórcy, już teraz testy pokazują lepszą optymalizację maszyny, a tym samym mniejsze obciążenie komputerów. Obecnie fenixowy Airbus jest jednym z najbardziej wymagających pod tym względem samolotów do Microsoft Flight Simulatora 2020.

Na ten moment nie podano jeszcze daty publikacji aktualizacji A320 od Fenix Simulations.

Airbus A320 od Fenix Simulations jest jedną z maszyn, z których korzysta nasza wirtualna linia lotnicza na Newsky – Wirtualne Lotnictwo Airline (WLA). Więcej szczegółów:
https://wirtualnelotnictwo.pl/wirtualne-lotnictwo-airline-na-newsky/

Kategorie artykułu: Bez kategorii
Udostępnień