Boeingi 737 od PMDG z kolejną aktualizacją

Autor:

Wszystkie wydane dotychczas przez PMDG Boeingi 737 do Microsoft Flight Simulatora otrzymały kolejną aktualizację. Zawiera ona przede wszystkim wewnętrzne poprawki, będące podwalinami pod funkcje, które zostaną dodane w przyszłości.

Największą widoczną dla użytkownika zmianą jest wprowadzenie radia z wieloma trybami. Ponadto usprawniono działanie samolotu na ziemi, a także wprowadzono poprawki w teksturowaniu.

Wewnętrzne, niewidoczne dla użytkownika zmiany były konieczne, aby możliwe było w przyszłości dodanie nowych funkcji – tych już ogłoszonych (jak tablet EFB), jak również tych, które na ten moment nie zostały jeszcze ujawnione.

Jeśli chodzi o Boeinga 737-900, to zakończone zostały już testy i czynione są ostatnie przygotowania do premiery. Jej data jeszcze nie jest znana. Największą trudnością, z którą spotkali się deweloperzy, są problemy z komunikacją między samolotem napisanym w C++/WASM oraz tabletem napisanym w jscript. Okazało się, że w pewnych warunkach kanał komunikacji samoistnie wyłącza się i PMDG czeka obecnie na reakcję ze strony ASOBO.


Boeing 737-800 to jeden z czterech samolotów obecnie wykorzystywanych przez naszą wirtualną linię lotniczą w Newsky – Wirtualne Lotnictwo Airline (WLAirline). Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja pilotów.

Więcej informacji:
https://newsky.app/airline/wla/info

Fot. pmdg.com

Udostępnień