Embraer 175 od FlightSim Studio od teraz w dwóch wersjach do wyboru

Autor:

Embraer 175 od FlightSim Studio otrzymał kolejną aktualizację. Przy tej okazji deweloperzy podjęli również decyzję, że od tej pory będą udostępniać samolot w dwóch wersjach – eksperymentalnej oraz bardziej stabilnej.

Aktualizacje wersji eksperymentalnej będą pojawiać się częściej i zawierać będą nieprzetestowane funkcje. Z kolei wersja bardziej stabilna ma z założenia być lepiej zoptymalizowana i zawierać ma sprawdzone funkcje, zawierające mniej błędów.

Oba warianty samolotu są dostępne za pośrednictwem aplikacji Aerosoft One – widoczny na podstronie dot. E-Jets 175 żółty przycisk zainstaluje wersję stabilną (0.9.2), z kolei po kliknięciu linku „Install Experimental Branch” zainstalować będzie można wersję eksperymentalną (0.9.5).

W przypadku, gdy w aplikacji Aerosoft nie jest widoczny link „Install Experimental Branch”, należy odinstalować Embraera i zainstalować go ponownie.

W aktualizacji z numerem 0.9.5 poprawiono szereg nieodpowiednio działających elementów w kokpicie (m.in. Fuel XFEED, klapy, światła beacon, czy test systemu przeciwpożarowego silnika), jak również dodano wskaźnik ograniczenia przechylenia na PFD, przepisano zegarek do języka WASM. W tablecie dodano z kolei ekran „Departure” oraz ekran „Manifest”.

Na ten moment użytkownicy wersji 0.9.5 zgłaszają spore problemy z wydajnością, tzw. stuttering. Twórcy piszą jednak, że znaleziona została już przyczyna i w najbliższym czasie powinien ukazać hotfix.

Przypomnijmy, że Embraer E-175 od FlightSim Studio jest dostępny w sklepie Aerosoftu w ramach wczesnego dostępu.

Udostępnień