Embraer 19X od FSS otrzymał wariant freighter

Autor:

Pakiet Embraerów 19X (190 i 195) od FlightSim Studios został rozszerzony o wariant cargo. Użytkownicy, którzy zakupili zarówno E170/175, jak i E190/195, nową wersję otrzymają bezpłatnie.

Wersja cargo jest też dostępna jako samodzielny produkt, który w sklepie Aerosoftu kosztuje 25,78 euro. Istnieje też możliwość dokupienia brakującego pakietu pasażerskiego Embraera – wtedy wariant pasażerski zostanie dodany do konta bezpłatnie.

Embraer w wersji Freighter ma w przyszłości trafić do Marketplacu w Microsoft Flight Simulatorze. Będzie to pierwszy E-Jet, który będzie dostępny za pośrednictwem tego wewnętrznego sklepu.

Również we wtorek (28 maja) wydana została kolejna, która wprowadza znaczącą, ale niewidoczną z poziomu użytkownika zmianę. Od teraz bowiem ekran EICAS działa całkowicie w WASM. Na kolejnym etapie prac podobne zmiany obejmą również MFD i MCDU, co jest konieczne do przygotowania w pełni customowego autopilota z LNAV-em i VNAV-em. Obecnie w tej technologii działają PFD, IESS i EICAS.

Ponadto update zawiera szereg mniejszych poprawek i nowości. Ich lista jest dostępna na stronie FlightSim Studios.

Fot. flightsim-studio.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień