Fokker F28 otrzymał dużą aktualizację

Autor:

W miniony piątek Just Flight wydało dużą aktualizację jednego ze swoich produktów – Fokkera F28 Fellowship. Zmiany mieliśmy okazję przetestować podczas piątkowego streama na Youtube.

Kompletnie przebudowany został system hydrauliczny, odpowiadający za działanie powierzchniami sterowymi, ale również klapami, czy hamulcami aerodynamicznymi. Obecnie ciśnienie w układzie pozwala na jedynie jednokrotne wypuszczenie lub schowanie hamulców. Bez działającej hydrauliki korzystanie z powierzchni sterowych Fokkera F28 jest mocno utrudnione i zależy od prędkości poruszania się powietrza wokół samolotu.

Przebudowane zostało również działanie podwozia – obecnie po ręcznym jego wypuszczeniu należy ręcznie zamknąć drzwi podwozia. Działanie hamulców jest ograniczone i zależy od ciśnienia w systemie hydraulicznym. Ponadto zmienione zostało działanie przedniego kółka.

Dodatkowo w aktualizacji znalazły się poprawki dotyczące działania tabletu, autopilota, a także wielu innych mniejszych błędów. Dodane zostały również dwa nowe malowania – po jednym dla Fokkera w wersji 1000 i 4000.

Przy okazji wypuszczenia update’u Just Flight poinformowało, że już niedługo Fokker F28 powinien trafić na konsole Xbox.

Pełna lista zmian:
https://support.justflight.com/support/solutions/articles/17000135003-f28-professional-msfs-changelog

Więcej informacji o zmianach w sterowaniu Fokkerem F28:

Zobacz zapis naszego live’a:


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień