FlightSim Studio szykuje MissionHub dla Tecnama

Autor:

Jeszcze we wrześniu Tecnam P2006T od FlightSim Studio ma otrzymać kompletnie nową funkcjonalność. Będzie nim tzw. MissionHub, w którym mają być dostępne misje urozmaicające latanie wspomnianym samolotem.

MissionHub ma oferować misje/operacje, które będziemy mogli wykonać dla różnych operatorów. Jednocześnie udostępnione mają zostać malowania tych firm, dla których będziemy latać. Na ten moment udostępniono szczegóły na temat sześciu misji, które będzie można wykonać dla francuskiej szkoły latania, która świadczy też usługi w postaci turystycznych lotów widokowych nad Alpami. Każda z tych misji ma zająć od 20 do 75 minut.

Nowa opcja będzie też działać jako rejestrator danych lotu.

Nowa funkcjonalność ma zostać udostępniona za darmo dla obecnych użytkowników Tecnama P2006T, Ma ona być również dostępna dla innych małych samolotów, które w przyszłości zostaną wypuszczone przez FlightSim Studio. Wszystko będzie się odbywać za pomocą dostępnego w kokpicie tabletu – żadna dodatkowa aplikacja nie będzie potrzebna.

Co istotne, MissionHub ma być dostępny zarówno na komputerach, jak i na konsolach Xbox. Nowa funkcjonalność ma zostać udostępniona w drugiej połowie września.

Oficjalny trailer:

Fot. AviationLads/Youtube


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień