Just Flight wypuściło update BAE-146. Na razie bez nowego FMS-a

Autor:

System symulacji usterek, nowy pushback oraz możliwość dodania do modelu zewnętrznego dodatkowych anten to najważniejsze zmiany, które wnosi najnowsza aktualizacja do BAE-146 od Just Flight.

Wprowadzony w aktualizacji system awarii pozwala na symulację ponad 80 usterek, które można również można ustawić w trybie losowym oraz realistycznym. Przestać działać mogą elementy systemów: hydraulicznego, paliwowego, elektrycznego oraz sterowania.

Nowy pushback umożliwia z kolei dynamiczny wybór kierunku oraz prędkości wypychania. Został on też dostosowany do warunków konsoli xbox. Sterowanie nowymi funkcjami odbywa się z poziomu tabletu. Ponadto w aktualizacji poprawiono wydajność samolotu i poprawiono jego model lotu.

Niestety update nie zawiera zapowiedzianego już jakiś czas temu przez Just Flight nowego, customowego komputera pokładowego UNS-1 FMS. Ten jest obecnie testowany. Zanim zostanie wydany w pierwszej kolejności opublikowany zostanie manual w PDF-ie.

Pełna lista zmian:
https://support.justflight.com/support/solutions/articles/17000124987-146-professional-msfs-changelog?fbclid=IwAR3MzsK8Ns0bT_QQS030ktvSEbdt5sqCYxxvn_yLXwAQCUW70yYc_EOZY5M

Fot. Just Flight/Facebook

Udostępnień