Kodiak z pływakami ze zniżką również na Marketplace. Ale jeszcze nie teraz

Autor:
Kodiak 100

Posiadacze podstawowej wersji Kodiaka 100, którzy kupili ten samolot we wbudowanym w Microsoft Flight Simulatora sklepie, będą mogli kupić pływającą wersję tej maszyny w obniżonej cenie – z tym że dopiero za około miesiąc.

SimWorks Studios, wypuszczając Kodiaka w wersji amfibia, zapowiedziało, że każdy kto kupił ten samolot w podstawowej wersji, wariant pływający będzie mógł kupić w niższej o 5 euro cenie. Rabat ten miał nie dotyczyć użytkowników, którzy zakupu dokonali w MSFS-owym sklepie – problemem były ograniczenia techniczne Marketplace’u, które nie pozwalały na tego rodzaju rabatowanie. To się jednak zmieni.

– Zamierzamy przekazać zaktualizowaną wersję z pływakami do Microsoftu. Zdecydowaliśmy się na wycofanie z publikacji pakietu Kodiaka zawierającego wersję kołową i pływakową. Powodem decyzji jest to, że po aktualizacji Sim Update 11 w sklepie Microsoft pojawi się odpowiedni system sprzedaży wiązanej, która pozwoli właścicielom kołowego Kodiaka odebrać amfibię w obniżonej cenie i na odwrót

– poinformował deweloper.

Kodiak otrzymał też aktualizację poprawiającą problemy z wydajnością silnika, czy nieprawidłowo działającą przepustnicą.

Premiera Sim Update’u 11 planowana jest na 11 listopada.

Fot. SimWorks Studios/Facebook

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator · PC · Płatne samoloty · Xbox
Udostępnień