Kokpit Avro Vulcana jest już niemalże gotowy. Teraz kolej na dźwięki

Autor:

Just Flight opublikowało kolejne informacje na temat postępów prac nad bombowcem Avro Vulcanem. Na ten moment wszystkie systemy już działają, a model zewnętrzny oraz kokpit są już niemalże gotowe.

Jak informuje Just Flight – kokpit został już wyposażony w fotorealistyczne tekstury. Pozostało jeszcze poprawienie drobnych błędów oraz zgranie animacji przełączników z dźwiękami, które już wkrótce zostaną dodane. Gotowe są już animacje foteli, osłon przeciwsłonecznych oraz przesuwanej konsoli środkowej.

– Jeśli chodzi o kodowanie systemu, wszystkie systemy statku powietrznego działają teraz w symulatorze i jesteśmy w sytuacji, w której wykonujemy pełne loty Vulcanem. Skupiamy się teraz na naprawianiu błędów, a także identyfikowaniu obszarów, w których moglibyśmy dodać pewne ulepszenia lub głębsze poziomy symulacji – informuje Just Flight.

Trwają jeszcze prace nad panelami zlokalizowanymi w tylnym kokpicie. Twórcy wraz z testerami poszukują jak najwygodniejszego sposobu na korzystanie z nich przez wirtualnego pilota.

Kolejny etap prac, który już wkrótce się rozpocznie, obejmie udźwiękowienie całej maszyny.

Avro Vulcan to brytyjski bombowiec strategiczny napędzany czterema silnikami odrzutowymi.

Fot. justflight.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień