Kolejna aktualizacja E-175. Naprawiono przechwytywanie ILS?

Autor:

FlightSim Studio wydało kolejną aktualizację swojego early-accessowego Embreaera E-175. Z informacji opublikowanych na stronie internetowej dewelopera wynika, że w końcu uporano się z problemami w przechwytywaniu przez samolot ILS-a.

– Wygląda na to, że rozwiązaliśmy problem przechwytywania ILS. Przynajmniej w naszych testowych lotach zawsze działało to dobrze. Trzymamy kciuki, żeby i u Was tak było – napisali twórcy Embraera.

Kolejną ważną zmianą, którą wprowadza najnowsza aktualizacja, jest możliwość importu do tabletu danych z SimBriefa, które dotyczą ilości paliwa oraz wagi pasażerów i ładunku. Po dokonaniu załadowaniu danych można rozpocząć załadunek samolotu. W tablecie poprawiono również maksymalną wagę pasażerów, którą można wpisać w odpowiednim formularzu w EFB – ta, jak się okazało, wcześniej była zbyt niska.

Dziś po południu postaramy się przetestować najnowszą wersję Embraera E-175 i sprawdzić, czy faktycznie przechwytywanie localizera oraz glide slope’a. O efektach naszych testów na pewno poinformujemy.

Udostępnień