MD-11 od TFDi już dostępny dla części osób

Autor:

Pierwsze 1000 osób, które w ramach Collector’s Edition zdecydowało się na zakup MD-11 od TFDi Design w przedsprzedaży, ma już dostęp do tej maszyny. Samolot może zostać udostępniony innym użytkownikom dopiero za co najmniej 60 dni.

Rozpoczął się tym samym 60-dniowy okres wyłączności zagwarantowany dla użytkowników Collector’s Edition. Zakończy się on 7 stycznia.

– Po tej dacie będziemy mogli wypuścić MD-11 do publicznej wiadomości, pod warunkiem wprowadzenia poprawek błędów i wydajności – informuje TFDi.

Aktualnie wszystkie funkcje są już zaimplementowane i obecnie trwają szeroko zakrojone testy, w których będą brać udział również posiadacze licencji Collector’s Edition.

– Będziemy na nich polegać, jeśli chodzi o zgłaszanie wszelkich napotkanych błędów, co umożliwi nam dalszy rozwój samolotu dla P3D v4-v6 i MSFS – pisze TFDi.

Pozostałe osoby, które zakupią MD-11 w przedsprzedażowej niższej cenie otrzymają możliwość pobrania maszyny kilka dni przed premierą – wtedy też cena zostanie podniesiona z przedsprzedażowej do tej docelowej, wynoszącej 85 dolarów. Nie będą mogli oni nią latać do momentu oficjalnego udostępnienia.

Fot. TFDi Design/Facebook


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień