MSFS: niespodziewana premiera samolotu MD-11

Autor:

Niespodziewanie zadebiutował kolejny płatny samolot pasażerski do Microsoft Flight Simulatora – to MD-11 od Sky Simulations.

Udostępniony pakiet obejmuje dwie wersje pasażerskie oraz dwie cargo. Wśród funkcji zaimplementowanych przez dewelopera znalazły się: w pełni działające wysuwane światła lądowania, działające wycieraczki, czy rewersy. W pełni animowanym kokpicie zaimplementowano m.in. pełne oświetlenie, animowane okna i drzwi oraz osłony przeciwsłoneczne.

MD-11 wyposażony został również w działające systemy: autopilota – pitch: Hold, PROF/VNAV (FMS), FLC, Altitude Hold, Altitude Select, Vertical Speed, Glideslope and GA, speed: Hold, Select and FMS Speed, roll: VOR, LOC, HDG Hold, HDG Sel and HOLD and LNAV(FMS); system elektryczny, radiokomunikacyjny, paliwowy, hydrauliczny itd. W samolocie zaimplementowano również FMS, a do dyspozycji wirtualnego pilota jest też tablet EFB.

Niestety, powyższy opis nie zawiera niczego, co sugerowałoby, że jest to samolot tzw. „study level”. Wiele wskazuje, że jest to po prostu konwersja maszyny dostępnej w FSX i P3D.

MD-11 od Sky Simulations jest dostępny na Simmarkecie w cenie 70,11 euro brutto, czyli naprawdę dużo, jak za niezbyt zaawansowany samolot.

Fot. simmarket.com

Komentarze

Udostępnień