PMDG narzeka na opóźnienia aktualizacji dodawanych do Marketplace’u

Autor:

PMDG skrytykowało tempo zatwierdzania przez Microsoft aktualizacji samolotów dodawanych do wbudowanego do symulatora Marketplace’u. Obecnie opóźnienie wynosi aż sześć tygodni!

– Począwszy od lipca […] zaczęliśmy dostrzegać rozbieżności między czasem przyjęcia aktualizacji [przez Microsoft] a jej zatwierdzeniem. Zatwierdzenia, które trwałyby tydzień, nagle przeciągały się i nie było widać ich końca. Wspominaliśmy o tym czasami, abyście byli tego świadomi – mówi Robert Randazzo.

PMDG skontaktowało się w tej sprawie z Microsoftem i otrzymało informację, że aktualnie trwają zmiany obecnego systemu, co powoduje zakłócenia, które z czasem powinny ustąpić.

– W tej chwili kompilacje wersji dla użytkowników Marketplace są opóźnione o około 6 tygodni za klientami PMDG.com. Przepraszamy za to, ale problem wyraźnie dotyczy procesu przyjmowania/zatwierdzania, a oni są tego świadomi i próbują go rozwiązać – dodaje Randazzo.

Problem ten dotyczy przede wszystkim użytkowników konsol, ponieważ posiadacze komputerów mogą kupić produkty PMDG bezpośrednio ze strony dewelopera. Samoloty z tego źródła są aktualizowane na bieżąco.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień