Prawie 1000 operacji na polskich lotniskach podczas Poland Independence Day na VATSIMie

Autor:

Poland Independence Day na VATSIMie już za nami. Podczas 12-godzinnego eventu na wszystkich polskich lotniskach wykonano aż 984 operacje.

– Serdeczne podziękowania dla pilotów za uczestnictwo. Bez waszego ruchu event nie miał by sensu. A pokazaliście, że potraficie się zmobilizować i tłumnie zjawić na lotniskach. Czapki z głów! – napisali organizatorzy wydarzenia.

W evencie Poland Independence Day zaangażowanych było 28 kontrolerów z Polski oraz 11 z Czech. Ponadto do współpracy dołączyli także kontrolerzy z Austrii, Niemiec, Węgier oraz Słowacji.

– Podziękowania dla wszystkich kontrolerów i gości związanych z VATSIM, którzy znaleźli chwilę czasu i pojawili się we Wrocławiu. To wielka przyjemność móc zamienić z Wami przysłowiowe „dwa słowa” w „realu”! Podziękowania także za dostępność dla kontrolerów pomagających z „domowego zacisza” – wykonaliście piękną robotę odciążając kontrolerów, szczególnie radarowych! – kontynuują organizatorzy.

Portal Wirtualne Lotnictwo objął Poland Independence Day patronatem medialnym, w związku z tym zdecydowaliśmy się po raz pierwszy zorganizować na naszym kanale stream lotu na VATSIMie w podzielonym kokpicie. Tu wielkie podziękowania należą się pilotowi linii lotniczej Wirtualne Lotnictwo Pjoo, który nas do tego namówił :).


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: VATSIM

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień