Rusza nasza wirtualna linia lotnicza na Newsky!

Autor:

Można już zgłaszać się do naszej linii lotniczej – Wirtualne Lotnictwo Airline w aplikacji Newsky dla Microsoft Flight Simulatora 2020, Prepar3D oraz X-Plane’a 10, 11 oraz 12.

Wirtualne Lotnictwo Airline (WLAirline; ICAO: WLA) to wirtualna lotnicza latająca wyłącznie loty rozkładowe. Funkcja Free Flight jest u nas zablokowana. Jako, że bierzemy też pod uwagę kwestie ekonomiczna dostępne w aplikacji, to nasza linia będzie dysponować zarówno dość ograniczoną siatką połączeń, jak i stosunkowo niewielką flotą. Może się więc zdarzyć, że w danym momencie nie będzie wolnego lotu, ani maszyny – dlatego też każdy nasz pilot może latać również dla innych linii lotniczych.

Aktualnie rozpoczęliśmy rekrutację pilotów, którzy początkowo przejdą dwutygodniowy okres próbny. Na tym etapie chcemy przyjąć 10 osób.

Wstępne zasady rekrutacji:

  • wiek powyżej 16 roku życia,
  • co najmniej 10 lotów wykonanych na Newsky w innych liniach lotniczych,
  • rating powyżej 8.0.

Zarówno przy rozwoju siatki połączeń jak i floty będziemy brać pod uwagę preferencje pilotów, ale też opłacalność funkcjonowania linii.

Aby dołączyć do linii lotniczej, należy złożyć podanie w Newsky (opcja Join na ekranie danej linii) i jednocześnie zgłosić się w odpowiednim dziale na naszym serwerze na Discordzie (kanał „podania-do-linii-lotniczej). W zgłoszeniu należy podać swoją nazwę użytkownika w Newsky oraz listę samolotów, którymi się chce latać.

Link do linii lotniczej w webowej wersji Newsky:
https://newsky.app/airline/63a5524d7f7977323ef0e808

Link do Discorda:
https://discord.gg/nrzn7Cp6

Więcej informacji o linii:
https://wirtualnelotnictwo.pl/wirtualne-lotnictwo-airline-na-newsky/

Link do aplikacji Newsky:
https://newsky.app

Udostępnień