SayIntentions.ai ze sporą obniżką ceny

Autor:

Zgodnie z obietnicą twórców nastąpiła obniżka ceny aplikacji SayIntentions.ai, zapewniającej kontrolę ruchu lotniczego napędzaną sztuczną inteligencją. Podczas FSExpo zaprezentowano też nowe funkcjonalności.

Ceny subskrypcji SayIntentions.ai zostały obniżone o 1/3 – z 29,95 USD miesięcznie na 19,95 USD i 195,00 USD rocznie (wcześniej 295 USD rocznie). Tym samym została zrealizowana obietnica, którą twórcy złożyli na samym początku działania SayIntentions.ai, że wraz ze wzrostem użytkowników aplikacji cena jednostkowa za korzystanie z modelu językowego będzie spadać. Tak też się dzieje. Nowy cennik obowiązuje od 7 czerwca i wszyscy użytkownicy, którzy od tego dnia zdecydowali się na zakup subskrypcji dostaną zwrot nadpłaconej nadwyżki.

Ponadto zaprezentowana została nowa funkcjonalność, którą są komunikaty personelu pokładowego. Tak jak cała komunikacja z ATC, tak i ta funkcjonalność napędzana przez sztuczną inteligencję. Co więcej twórcy aplikacji podeszli do tego z dużą dozą humoru :).

Warto zaznaczyć, że twórcy SayIntentions.ai jeszcze do końca bieżącego roku chcą zaimplementować injector ruchu lotniczego na żywo.

Więcej na temat aplikacji SayIntentions.ai możecie przeczytać w naszym artykule z zeszłego tygodnia:

Fot. SayIntentions.ai/Youtube


Chcesz wykupić subskrypcję SayIntentions.ai?

Możesz skorzystać z naszego linku afiliacyjnego


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator · X-Plane
Udostępnień