Sim Update 15 ponownie opóźniony. Przyczyną problemy na Xboxie

Autor:

Sim Update 15 zaliczył kolejne opóźnienie – tym razem twórcy Microsoft Flight Simulatora nie podali nawet orientacyjnej daty publikacji aktualizacji.

Jako przyczynę kolejnego już przesunięcia daty wydania Sim Update’u podano to, że w ubiegłym tygodniu w ramach beta testów wykryto znaczące problemy w działaniu symulatora na Xboxach – tj. problemy z samolotami opartymi na WASM, a także o zawieszanie się konsol. Aktualnie deweloperzy pracują nad naprawą tych błędów i jeszcze wczoraj (tj. 7 maja) pojawiła się kolejna wersja beta.

– Naszym celem jest opracowanie poprawki problemu zawieszania się konsoli Xbox w przyszłym tygodniu (która zostanie opublikowana tak szybko, jak to możliwe). Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podnieśli tę kwestię i przedstawili szczegółowe kroki dotyczące wywołania problemu – czytamy w komunikacie opublikowanym na forum MSFS-a.

Wygląda więc na to, że musimy jeszcze trochę poczekać na wydanie Sim Update’u. Nawet jeśli w przyszłym tygodniu uda się naprawić błąd z konsolami, to zapewne trzeba będzie przeprowadzić jeszcze kolejne beta testy.

Fot. flightsimulator.com


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień