Tablet w Boeingach od PMDG nie działa na konsolach

Autor:

Użytkownicy konsol Xbox, którzy czekają na tablet w Boeingach od PMDG, muszą uzbroić się w cierpliwość. Okazuje się, że aktualnie tablet nie działa i programiści PMDG wraz deweloperami Xboxa szukają przyczyny.

– Uważamy, że wiemy, dlaczego tablet nie działa, i zwróciliśmy się do twórcy platformy o pomoc i wskazówki, ponieważ zgodnie z całą dostępną publicznie dokumentacją wszystko powinno działać bezproblemowo. Pracujemy nad tym za kulisami i czekamy na dalsze wskazówki i opinie w odpowiedzi na nasze zapytania – mówi szef PMDG, Robert Randazzo.

Jako, że zmiany wprowadzane na pecetach przez ostatnie aktualizacje były ściśle związane z tabletem, na ten moment update’y Boeingów 737 na konsolach są wstrzymane.

– Cudowną rzeczą w MSFS jest to, że jest identyczny na obu komputerach PC/Xbox. Ryzyko polega na tym, że Xbox, z założenia i słusznie, jest środowiskiem bardzo ściśle chronionym, więc są rzeczy, na które natrafiamy, wkraczając do społeczności Xbox z nowymi funkcjami, które testują granice tego, na co pozwalają narzędzie SDK – dodaje Randazzo.

Obecnie pecetowcy, którzy zakupili Boeingi 737 na stronie PMDG, mogą pobrać kolejną aktualizację zawierającą poprawki tabletu. W tym tygodniu mają one trafić również do pecetowej wersji, która dostępna jest za pośrednictwem Marketplace’u.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień