Trzy nowe samoloty dodane do Marketplace’u. Również na Xboxie

Autor:

Trzy nowe samoloty zostały dodane w ramach najnowszej, piątkowej aktualizacji wbudowanego do MFS-owego Marketplace’u. Każdy z nich dostępny jest również na Xboxie.

Pierwszym nowym samolotem jest Pasped Skylark od Lionheart Creations – to używany w celach biznesowych i treningowych śmigłowy jednopłat ze sztywnym podwoziem. Jego cenę ustalono na 69,99 złotych.

Drugą maszyną jest Xtremeair Sbach 42 od Livtoair, czyli jednosilnikowy samolot akrobacyjny. W sklepie MSFS-a kosztuje on 77,49 zł.

Najdroższą i zdecydowanie najciekawszą maszyną, która została dodana w najnowszej aktualizacji, jest Pilatus PC-21 od Iris Simulations, czyli jednosilnikowy, szwajcarski, wojskowy samolot treningowy. W Marketplace kosztuje on 114,99 zł.

Aktualizację otrzymało kilka udostępnionych już wcześniej samolotów: AV8B Harrier od DC Designs, F-16 C/D/I od SC Designs, G39 Griffin od Deimos Inc., Mig-29 od Deimos Inc, Stearman Model 75 od DC Designs oraz Vision Jet G2 od FlightFX.

Warto też wspomnieć, że Orbx wydał poprawki do swojej scenerii lotniska LKPR w Pradze. Zaktualizowano również między innymi lotniska: LEIB, LSGG, czy LFBD.

Udostępnień