Ujawniono cennik BeyondATC

Autor:

Poznaliśmy pełny cennik obiecująco zapowiadającej się aplikacji BeyondATC, która ma wprowadzić zaawansowaną kontrolę ruchu lotniczego opartą na sztucznej inteligencji. Zgodnie z przewidywaniami – nie będzie tanio.

Sama aplikacja będzie kosztować 59,99 USD. W pakiecie będzie dożywotni dostęp do aplikacji oraz ograniczony pakiet jednostek umożliwiających korzystanie z głosów premium. Korzystanie z generowanych przez AI podstawowych głosów offline będzie nieograniczone.

W pakiecie otrzymamy 3,75 miliona jednostek, które pozwolą nam skorzystać z opcji Basic Voice Model, dzięki której otrzymamy sporą liczbę akcentów z różnych regionów świata. Dodatkowo otrzymamy 6250 jednostek, które umożliwią korzystanie z Premium Voice Model z akcentami z każdego kraju. Co ciekawe w ramach oszczędności możliwe będzie włączenie głosów premium tylko dla kontrolerów ATC, zaś ruch na żywo będzie mógł korzystać z bezpłatnego generatora mowy.

Dla porównania jeden lot bez ruchu na żywo ma kosztować 8-15 tysięcy jednostek w ramach Basic Voice Model, zaś w wersji premium – 25-45 tysięcy jednostek. W przypadku uruchomienia ruchu na żywo wartości te wzrosną odpowiednio do 50-200 tysięcy jednostek i 150-600 tysięcy jednostek.

Oczywiście pakiety będzie można sobie uzupełniać – będzie to kosztować 4,99 USD za 500 tysięcy jednostek, 9,99 USD za 1,54 miliona jednostek lub 19,99 USD za 3,3 miliona jednostek.

Na ten moment nie podano jeszcze daty premiery Beyond ATC.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień