Użytkownicy z dużymi problemami z pobieraniem SU13. Jest reakcja Microsoftu

Autor:

Sim Update 13 został opublikowany w czwartek (28 września) około godziny 17:00 polskiego czasu. Bardzo szybko pojawiły się jednak sygnały, że aktualizacja ściąga się bardzo wolno, a na pewnym poziomie wręcz się zatrzymuje.

Jakkolwiek sama główna aktualizacja ściągała się stosunkowo sprawnie, kłopoty zaczynały się podczas pobierania dostępnych w Markeplace poprawek poszczególnych World Update’ów.

Jeszcze wczoraj na doniesienia o problemach zareagowali deweloperzy.

– Widzimy zgłoszenia graczy, którzy wspominają o niskiej prędkości pobierania podczas instalowania aktualizacji Sim Update 13. Uważnie monitorujemy tę sytuację i obecnie badamy tę sytuację – napisali na oficjalnym forum MSFS-a.

Dziś (29 września) rano pojawiła się z kolei informacja, że widoczny jest już postęp w naprawie problemu, chociaż prędkość pobierania wciąż nie wróciła do normy.

– Choć problem nie został jeszcze w pełni rozwiązany, zaczynamy dostrzegać poprawę po naszej stronie. Nadal pracujemy nad przywróceniem normalnej usługi. Gracze mogą zauważyć, że aktualizacja Sim Update 13 instaluje się pomyślnie, chociaż prawdopodobnie przy niższej prędkości pobierania, niż jesteście przyzwyczajeni – czytamy w komunikacie.

A czy Wam udało się pobrać wszystkie zaktualizowane treści? Dajcie znać w komentarzach!

Sim Update 13 – lista zmian:
https://www.flightsimulator.com/release-notes-sim-update-13-1-34-16-0-available-now/


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień