Używasz GTNXi od TDS? Możesz dokupić integrację z Navigraphem

Autor:

Jedną z większych bolączek płatnego Garmina GTNXi od TDS Sim Software był brak do tej pory brak integracji z serwisami udostępniającymi mapy lotnicze. To się jednak zmieniło.

TDS Sim Software wypuściło bowiem TDS GTNXi Flight Sim w wersji Pro, w którym wprowadzono integrację z Navigraphem.

– Dzięki mapom nawigacyjnym w TDS GTNXi Pro możesz łatwo łatwo korzystać z map procedur i schematów lotnisk podczas lotu, usprawniając nawigację i zwiększając świadomość sytuacyjną – wskazuje Navigraph. – TDS GTNXi Pro nie tylko wyświetla mapy, ale także, jeśli są dostępne, uwzględnia dane geograficzne, zapewniając pozycjonowanie samolotu na mapie w czasie rzeczywistym. Wyjątkową funkcją TDS GTNXi jest nakładka mapy na stronę mapy, umożliwiająca przeglądanie map z odniesieniami geograficznymi bezpośrednio na mapie. Ta innowacyjna funkcja poprawia nawigację i świadomość sytuacyjną, oferując dynamiczne i wszechstronne doświadczenie użytkownika – dodaje firma.

Subskrypcja GTNXi Pro jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej TDS Sim Software jako aktualizacja standardowej wersji GTNXi za 26,95 USD lub w wariancie samodzielnym za 70,15 USD.

Fot. Navigraph/Facebook


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień