W końcu nowe informacje nt. Fokkera F70/100 od Just Flight!

Autor:

Po blisko roku ciszy na temat Fokkera F70/100 Just Flight opublikowało relację z aktualnego stanu prac. Ostatnio dopracowane zostały kabina pasażerska, kadłub maszyny oraz różne jego konfiguracje, które różnią się od siebie układem i funkcjonalnością drzwi.

Drzwi w F70/F100 będą obsługiwane nie tylko z poziomu tabletu, ale również za pomocą realistycznie odwzorowanych paneli sterowania dostępnych w kabinie.

Na opublikowanych na stronie Just Flight możemy zobaczyć screeny z kabiny pasażerskiej, która jest już w pełni wymodelowana. Znajdziemy w niej fotele w układzie 2+3, a także używane przez obsługę samolotu wspomniane wyżej panele sterowania m.in. drzwiami, oświetleniem oraz odtwarzaczem muzyki.

– Popularna funkcja naszego F28, czyli odtwarzacz muzyki, występuje także w F100. Podstawowe modelowanie i teksturowanie panelu zostało już zaimplementowane w bieżącej wersji, a docelowa grafika i kodowanie systemów pojawią się w kolejnych miesiącach. Mamy wiele ciekawych pomysłów na ten panel i chcemy podnieść poziom z wdrożenia w F28. Wkrótce udostępnimy więcej informacji – informuje Just Flight.

Just Flight zadeklarowało, że po tym, jak Avro Vulcan został już opublikowany, w nadchodzących tygodniach pojawiać się będzie znacznie więcej informacji na temat nowych Fokkerów.

Więcej informacji:
https://www.justflight.com/in-development/f70-100-professional

Fot. justflight.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień