W końcu tablet trafi do Boeingów 737 od PMDG!

Autor:

Wreszcie PMDG przekazało pozytywne informacje dotyczące tabletu dla serii Boeingów 737. Funkcjonalność jest już gotowa i w niedługim czasie trafi do użytkowników!

– Podczas naszego cotygodniowego spotkania ustalono datę premiery i rozpoczęliśmy proces przygotowania cyklu aktualizacji, który sprawi, że tablet z serii 737 będzie dla Was dostępny. Pracujemy nad materiałami poglądowymi, które będą poprzedzać cykl wydawania aktualizacji, więc spodziewajcie się, że pojawią się one wkrótce. Datę premiery udostępnimy Państwu równolegle z wersją zapoznawczą, więc nie czujcie potrzeby ciągłego naciskania klawisza F5 — datę i godzinę premiery będziecie znać z dużym wyprzedzeniem – mówi szef PMDG Robert Randazzo.

Aktualizacja będzie bezpłatna. Użytkownicy Boeingów kupionych za pośrednictwem strony PMDG otrzymają za pośrednictwem aplikacji PMDG Operations Center. Z kolei osoby, które zakupiły samolot poprzez wewnętrzny Marketplace w MSFS-ie będą musiały poczekać na aktualizację o 2-3 tygodnie dłużej.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień