Wirtualni piloci wesprą WOŚP. Charytatywny lot już w tę sobotę

Autor:

Wirtualni piloci, polscy streamerzy oraz wirtualne linie lotnicze wezmą udział w akcji zorganizowanej w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP-owy lot charytatywny odbędzie się już w najbliższą sobotę na trasie z Fuerteventury do Katowic.

Inicjatorem akcji jest Mirek z kanału LiveATCDigital na Youtube.

– Zapraszamy serdecznie na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany przez wirtualnych pilotów sieci Vatsim, Loty Marzeń – Symulator B737, CaptainSpeaking, JerryAir Virtual Pilot Association! Wydarzenie rozpocznie się 27 stycznia na lotnisku Fuerteventura o godzinie 1400Z, ale transmisję na żywo rozpoczniemy już o godzinie 1300Z (1400 czasu polskiego), skąd polecimy do Katowic – czytamy w opisie eventu.

Podczas tego wydarzenia zbierane będą datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez elektroniczną puszkę, która została założona przez oficjalnie zarejestrowanych wolontariuszy.

Na ten moment streamy z wydarzenia zapowiedziano również na kilku innych youtubowych kanałach: Cpt. Paffs, Topski, Captain Speaking, FanSim, FlightAviationSimulation, Peyter76 oraz Jetfighter.

Link do eSkarbonki:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/lelyzyrygo?lang=pl

Portal Wirtualne Lotnictwo jest Partnerem Medialnym akcji „Wirtualni Piloci dla WOŚP – Pomagamy, bo wiemy jak to robić”.


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Ogólne
Udostępnień