Za kilka dni Orbx wyda lotnisko Oslo-Gardermoen

Autor:

Już 18 lutego do sprzedaży trafi najnowsze lotnisko od firmy Orbx. Będzie to największy pod względem ruchu port lotniczy Norwegii, czyli Oslo-Gardermoen (ENGM).

Sceneria zawiera szczegółowe modele terminala oraz otaczających go budynków i hangarów, których układ został przeniesiony ze zdjęć satelitarnych. Naniesiono również aktualną siatkę dróg kołowania oraz dróg lotniczych. Stanowska przy bramkach zostały wyposażone w zintegrowany system VDGS, który naprowadza pilota na optymalne miejsce zatrzymania się. Ponadto nie zabrakło też customowych pojazdów lotniskowych (autobusy, pociągi, czy pojazdy obsługi).

Goedermoen powstało jako lotnisko wojskowe jeszcze w czasach II wojny światowej. Od października 2008 r. pełni funkcję cywilnego portu lotniczego obsługującego połączenia z całego świata. Warto też wspomnieć, że lotnisko ENGM jest jednym z portów lotniczych obsługiwanych przez naszą wirtualną linię lotniczą w Newsky, do której cały czas rekrutujemy pilotów.

Przypominamy, że na naszym portalu na bieżąco aktualizujemy listę MSFS-owych nowości, które trafiają do sprzedaży w danym tygodniu.

Fot. materiały prasowe.

Udostępnień