Za kilka dni start early accessu Embraera 175

Autor:

Poznaliśmy więcej szczegółów na temat zapowiadanego od jakiegoś czasu dla Microsoft Flight Simulatora nowego samolotu o zasięgu regionalnym – Embraera 175 od Flightsim Studio. Już za kilka dni maszyna ta trafi do tzw. early accessu (tj. do wczesnego dostępu).

Aktualnie samolot nie jest jeszcze ukończony – wiele funkcji takich jak VNAV, directy na punkty nawigacyjne, czy holdingi – w tym momencie nie działa. Twórcy zapewniają jednak, że aktualizacje będą wydawane co dwa tygodnie i będą się wsłuchiwać w głosy użytkowników – na stronie Flightsim Studio już teraz dostępne jest głosowanie na funkcjonalności, które powinny być wprowadzone jako pierwsze.

Docelowo samolot ma osiągnąć status „study level”. Co ciekawe w defaultowych malowaniach znajdą się też barwy polskiego LOT-u.

Embraer 175 zostanie udostępniony już 10 stycznia. Samolot w trakcie early accessu będzie kosztował 33 euro i każde kolejne aktualizacje będą darmowe. Nie wiadomo, ile będzie kosztować finalna wersja – wiadomo, że będzie droższa niż testowa.

Fot. cruiselevel/Youtube

Udostępnień