MSFS: Zorza polarna i ognie świętego Elma – od teraz też na półkuli południowej

Autor:

Deweloperzy z SOUTH OAK CO udostępnili użytkownikom Microsoft Flight Simulatora efekt zorzy polarnej na półkuli południowej! Wcześniej mógł on być widoczny wyłącznie na północnej części globu.

Twórcy SOUTH OAK CO zadbali o to, abyśmy na nocnym niebie mogli przeżyć coś pięknego, czym jest zorza polarna. Czym jest to zjawisko? Już śpieszę z odpowiedzią! Zjawisko zorzy polarnych to spektakularne, kolorowe zjawiska świetlne, które powstają w górnych warstwach atmosfery Ziemi w wyniku burz elektromagnetycznych na Słońcu. Podczas wybuchów na powierzchni tej gorącej gwiazdy, ogromne ilości naładowanych cząsteczek są wystrzeliwane w kierunku naszej planety, tworząc tzw. wiatr słoneczny.

Niestety, ale domyślnie nie doświadczymy takich wspaniałych widoków. Dotychczas studio SOUTH OAK CO udostępniło ten efekt tylko na półkuli północnej, a jego cena na dzień publikacji materiału wynosiła 36,99 zł. Jednak od niedawna piękne zorze może również spotkać nad Australią i Ameryką Południową. Cena tego dodatku wynosi na dzień publikacji 32,49 zł.

Poniżej zamieszczamy materiał pokazujący efekt podczas lotu.

Jak widzimy na powyższym materiale efekt potrafi zabrać dech w piersiach. Modyfikacja warta uwagi, nie powodująca problemów z simem, który jak wszyscy wiemy potrafi być wybredny. Liczymy, że modyfikacja przypadnie wam do gustu!


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień