Aerosoft chciałby ukończyć A330 do końca roku

Autor:

Aerosoft w dalszym ciągu pracuje nad swoim Airbusem A330. W przeprowadzonym przez Kroksa wywiadzie marketing manager Rafał Majcher przekazał, że zespół pracujący nad tą maszyną chce ją ukończyć do końca tego roku.

Rafał Majcher przyznał, że w przeszłości komunikacja na temat tego projektu nie była prowadzona w odpowiedni sposób. Po odejściu z firmy Mathijsa Koka i przekazaniu tworzenia A330 w nowe ręce, podjęto decyzję o przepisaniu niektórych rzeczy od nowa, co drastycznie wydłużyło produkcję.

– On nie jest jeszcze gotowy – stwierdził Rafał Majcher. – Ale są plany, że on ma być gotowy w tym roku (…) i to nie na koniec roku, ale dużo wcześniej – dodał.

Nowy marketing manager zapewnił, że Aeorosoftowi zależy, aby podać realistyczne daty, a nie obiecać coś, co później będzie przesuwane.

Cały wywiad można obejrzeć na kanale Kroksa na Youtube:

Więcej szczegółów na temat stopnia zaawansowania projektu mamy otrzymać podczas zbliżającego się FlightSimExpo (21-23 czerwca). To, że samolot zostanie ukończony do końca roku nie oznacza, że od razu będzie wypuszczony na rynek. To bowiem, że być uzależnione od daty premiery nowej wersji symulatora. A330 ma bowiem działać w środowisku Microsoft Flight Simulatora 2024, ale ma obsługiwać również MSFS-a 2020.

Rafał Majcher poza pracą w Aerosofcie (od maja 2024 r.) jest też współzałożycielem niemieckojęzycznego portalu i kanału cruiselevel.de.

Fot. a330.aerosoft.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień