MSFS 2024 ma się ukazać w listopadzie 2024 r. Co jeszcze wiemy?

Autor:

Podczas niedzielnego Xbox Game Showcase Microsoft niespodziewanie ogłosił datę premiery Microsoft Flight Simulatora 2024 – potwierdziły się tym samym nieoficjalne doniesienia, że nastąpi ona pod koniec bieżącego roku.

Microsoft ogłosił, że Microsoft Flight Simulator 2024 ukaże się 19 listopada 2024 r. Data ta pojawiła się w nowym trailerze, który został zaprezentowany podczas Xbox Game Showcase. Symulator ma być dostępny jednocześnie na komputerach PC, jak i na konsolach Xbox (również w ramach Game Passa).

W trailerze pokazano szereg aktywności, które mają trafić do nowego symulatora. Są to: wyścigi samolotów Red, loty komercyjne, misja ambulansem lotniczym, lot z banerem reklamowym, obsługa VIP-owskich czarterów, opryski pól uprawnych, misja ratunkowa na morzu, transport ładunków podwieszonych pod specjalistyczny śmigłowiec, loty cargo, gaszenie pożarów, foto safari na ziemi, a także loty balonem i sterowcem.

W opublikowanym materiale możemy zobaczyć szereg statków powietrznych (nie tylko samolotów), w tym m.in. Airbusa A330, za którym (sądząc po wyglądzie tabletu w kokpicie) stoi iniBuilds.

Przypominamy, że kilka dni temu poznaliśmy kolejne domyślne maszyny, które trafią do nowego symulatora:
https://wirtualnelotnictwo.pl/microsoft-ujawnil-kolejne-defaultowe-samoloty-w-msfs-2024/

Fot. Xbox/Youtube


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień