Aerosoft poszukuje osób, które mają realne doświadczenia z A330-300

Autor:

Aerosoft wciąż pracuje nad jednym z najważniejszych swoich projektów – Airbus A330-300 dla Microsoft Flight Simulatora. Co ciekawe, niemiecki deweloper ogłosił, że poszukuje osób, które mają realne doświadczenia z tym samolotem.

W ostatnim czasie Aerosoft pracował nad informacjami wyświetlanymi na ECAM (dotyczyło to głównie wskazań z APU), jak również ulepszano działanie MCDU i FMS, dzięki czemu zwiększono dokładność nawigacji samolotem. Poprawki objęły też działanie GPU (naziemnego zasilania) oraz speedbrake’ów.

Prace objęły animacje poszczególnych elementów kokpitu, a także udźwiękowienie – przede wszystkim chodzi tu o efekt dźwięku padającego deszczu. Poprawiano też zachowanie samolotu podczas operacji naziemnych (kołowania).

Wygląda na to, że Aerosoft ma trudności przy programowaniu funkcji związanych z autopilotem. Poinformowano więc, że firma poszukuje osób, które mają rzeczywiste doświadczenia z A330-300, a które są chętne do włączenia się w rozwój projektu. W tej kwestii należy kontaktować się mailowo na adres a330@aerosoft.com.

Fot. Aerosoft.com


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień