Newsky obsługuje już czartery

Autor:

Newsky – aplikacja obsługująca wirtualne linie lotnicze – wzbogaciła się o nową funkcjonalność. To loty czarterowe.

Do tej pory użytkownicy mieli do dyspozycji loty rozkładowe oraz tzw. free flights – te ostatnie umożliwiały pilotom wyznaczanie lotów na dowolnej trasie, bez narzucania lotnisk startowych i docelowych.

Wprowadzane właśnie czartery to z kolei loty, których trasy są generowane przez algorytm pomiędzy lotniskami, na których odnotowywane jest duże zainteresowanie pasażerów, do portów lotniczych z niewielkim zainteresowaniem. Dostępność poszczególnych lotów jest ograniczona pod względem czasowym, jak również pod względem liczby pasażerów do przewiezienia.

W obecnej formie czarterów nie jest wymagana obecność samolotu na danym lotnisku startowym, jak również wykonanie takiego zlecenia nie powoduje przebazowania maszyny na docelowy port lotniczy. Zysk z wykonania lotu czarterowego jest wyższy niż lotu dowolnego, ale niższy od typowego kursu rozkładowego (przy założeniu pełnego obłożenia pasażerami na danym połączeniu).

Cały czas zapraszamy do dołączenia do naszej wirtualnej linii lotniczej. Latamy przede wszystkim rozkładowo, ale możliwe jest też wykonywanie czarterów.

Więcej informacji:

Mapa aktualnie wykonywanych lotów:


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień