BAe 146 od Just Flight z aktualizacją. Co z nowym FMC?

Autor:

Kilka dni temu Just Flight wydało aktualizację BAe 146. Nie jest to jednak update wprowadzający nowe FMC. Niemniej wiele wskazuje na to, że nowy komputer zostanie wprowadzony już niedługo.

Nowa aktualizacja wprowadza przede wszystkim działający radar pogodowy. Ponadto w łatce znalazło się kilkanaście mniejszych poprawek dotyczących systemu losowych awarii, wbudowanych checklist, ostrzeżenia o złej konfiguracji do startu, testu MWS-a, działania tabletu, konfiguracji TMS-a, działania dźwigni klap przy używaniu kontrolera, a także wyglądu świateł zewnętrznych oraz malowań.

– Jeśli chodzi o UNS-1 FMS, naprawa błędów, wprowadzanie nowych i ulepszonych funkcji spowodowały opóźnienia w wydaniu. Naszym celem jest rozpoczęcie testów wersji „release candidate” w przyszłym tygodniu, więc wtedy będziemy mogli w końcu udostępnić więcej informacji na temat funkcji UNS-1. Przepraszamy za opóźnienie – informuje Just Flight.

Aby zaktualizować BAe 146 należy pobrać od nowa pobrać instalator ze swojego profilu na stronie Just Flight. Użytkownicy, którzy zakupili maszynę na Marketplace, muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień