MD-11 już w październiku dostępne dla posiadaczy części preorderów?

Autor:

Osoby, które zakupiły w preorderze MD-11 od TFDi w wersji Collectors Edition, otrzymają dostęp do tego samolotu najprawdopodobniej już w połowie października. Dotyczy to oczywiście użytkowników Microsoft Flight Simulatora 2020.

Na ten moment wspomniany samolot jest już gotowy mniej więcej w 70 procentach. Jak informuje youtubowy kanał FlyBy Simulations, jeśli wszystko dobrze pójdzie, to mniej więcej 16 października MD-11 trafi do publicznego early accessu, który będzie dostępny dla użytkowników, którzy zdecydowali się na preorder Collector’s Edition. Otrzymać oni mają maszynę w trzech wersjach – pasażerską, cargo oraz wariant o rozszerzonym zasięgu. Następnie po jakimś czasie dostęp otrzymają pozostali posiadacze wersji preorderowej.

Dzięki Waszemu wsparciu za pośrednictwem Tipply oraz Patronite, udało nam się zakupić MD-11, ale niestety nie w wersji Collector’s Edition (dostępnych było jedynie 1000 kopii). Niemniej jak tylko samolot zostanie udostępniony, pojawi się również na naszym kanale na Youtube. A więc stay tuned!

Aktualnie maszyna wyceniona została na 80 USD. Po oficjalnej premierze cena MD-11 wzrośnie do 85 dolarów.

Więcej informacji:

Fot. TDFi


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień