Aktualizacja A320 od Fenixa przesunięta

Autor:

Druga część dużego update’u Airbusa A320 od Fenix Simulations złapała opóźnienie. Wypuszczenie aktualizacji zostało przesunięte na październik.

– Moglibyśmy wdrożyć silniki IAE już teraz, następnie zająć się naprawą błędów, następnie zająć się poprawkami wersji CFM i wdrożyć je, a następnie naprawić błędy, zanim ukończymy A321/A319. Moglibyśmy też wdrożyć IAE i CFM, naprawić błędy i serwisować je, a następnie przejść od razu do A321/A319. To drugie podejście jest mniej ryzykowne, ale pozwala nam również szybciej przystąpić do prac nad silnikami A321/A319, co oznacza, że możemy szybciej wykonać całą operację – pisze Fenix.

Obecnie wykorzystywane silniki CFM mają otrzymać nowy model działania (w tym awarii), dostosowany pod nowości zaimplementowane w wariancie IAE.

W opublikowanym komunikacie znalazło się jednak miejsce również na pozytywne informacje. Na ten moment projekt DLC A321/A319 nie jest zagrożony. Ponadto aktualizacja Block 2 będzie zawierać kompletnie przebudowaną kabinę pasażerską – bardziej szczegółową i lepiej zoptymalizowaną.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień