Dziś kolejny Sim Update. Co będzie zawierał?

Autor:

Na dziś (28 września) zaplanowano wydanie kolejnej dużej aktualizacji Microsoft Flight Simulatora 2020 – Sim Update 13. Czego będzie ona dotyczyć?

Jak wynika z planszy pokazanej podczas środowego streama twórców MSFS-a, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórcy skupili się na poprawkach błędów, a nie na wdrażaniu nowych funkcjonalności.

Deweloperzy pracowali nad poprawą niepoprawnie wyświetlanego kursora w postaci białej kropki na środku ekranu. Zajęto się również poprawkami dotyczącymi wyglądu horyzontu, który potrafił przenikać przez różne obiekty, jak choćby góry. Poprawki mają otrzymać samoloty dodane w ramach edycji 40th Anniversary, jak również dwa defaultowe samoloty – Boeingi 747 oraz 787. Working Title przygotowało też zmiany w działaniu silników tłokowych. Wspólnie z firmami Orbx i Gaya Simulations Microsoft zajął się ponadto poprawkami błędów związanych treścią dodaną w World Update’ach.

Wśród mniej istotnych zmian, które trafią do SU13, znalazły się: poprawki błędów z dziennikiem lotów oraz ze sterowaniem podczas korzystania z VR-u.


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień